DDMM-50P-F
Hua Hua
Tau Wae: DDMM-50P-F
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN D-SUB PLUG 50POS R/A SOLDER
Ngā Rauemi: DDMM-50P-F.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DDMM-50P-F
Tau Wae DDMM-50P-F Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN D-SUB PLUG 50POS R/A SOLDER Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1621 pcs Pepa Raraunga DDMM-50P-F.pdf
Waea Wire - Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Solder Rahi Rahi, Tahora Hononga 5 (DD, D)
Rauemi Tae, Whakaoti Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Raupapa 24308-Style, D*MM
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 051526-0060
DDMM50PF
IDDMM50PF
IDDMM50PF-ND
Tae Mahi -55°C ~ 150°C Tau o nga Rarangi 3
Tau o nga Tauranga 50 Momo Tae Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 50 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
Whakatauranga onamata 7.5A Momo Hoapā Signal
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Puka Puka Whakapā Machined
Whakaaetia te Poaka Whakaoti 50.0µin (1.27µm) Whakautu Whakamutunga Gold
Momo Hononga Plug, Male Pins Kāhua Hononga D-Sub
Tae Black Te Whakauru Backset -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DDMM-50P-E
DDMM-50P-E
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN D-SUB PLUG 50P PNL MNT SLDR
I roto i te taonga: 1810 pcs
Tikiake: DDMM-50P-E.pdf
RFQ
DDMM-50P
DDMM-50P
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN D-SUB PLUG 50POS PNL MNT
I roto i te taonga: 5077 pcs
Tikiake: DDMM-50P.pdf
RFQ
DDMM-50P-X
DDMM-50P-X
Tikiake:
DDMM-50P-L
DDMM-50P-L
Whakaahuatanga: CONN D-SUB PLUG 50POS R/A SOLDER
Tikiake: DDMM-50P-L.pdf
DDMM-50P-F179
DDMM-50P-F179
Whakaahuatanga: CONN D-SUB PLUG 50POS PNL MNT WW
Tikiake: DDMM-50P-F179.pdf
DDMM-43W2S
DDMM-43W2S
Whakaahuatanga: CONN D-SUB RCPT 43POS PNL MNT
Tikiake: DDMM-43W2S.pdf
DDMM-50P-F179A
DDMM-50P-F179A