DDMM-24W7S
CannonCannon
DDMM-24W7S Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DDMM-24W7S
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN D-SUB RCPT 24POS PNL MNT
Ngā Rauemi: DDMM-24W7S.pdf
RoHs Tūnga He kaihoko kore utu / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
99 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DDMM-24W7S
Tau Wae DDMM-24W7S Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN D-SUB RCPT 24POS PNL MNT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga He kaihoko kore utu / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4904 pcs Pepa Raraunga DDMM-24W7S.pdf
Waea Wire 8-26 AWG Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Solder Cup Rahi Rahi, Tahora Hononga 5 (DD, D) - 24W7
Rauemi Tae, Whakaoti Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Raupapa 24308-Style, Combo D®, D*MM
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 051527-0006
DDMM-24W7S-ND
DDMM24W7S
IDDMM24W7S
IDDMM24W7S-ND
Tae Mahi -55°C ~ 150°C Tau o nga Rarangi 2
Tau o nga Tauranga 24 (17 + 7 Coax or Power) Momo Tae Panel Mount
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Vendor undefined / RoHS non-compliant Tiaki Ingoa -
Whakatauranga onamata 7.5A Momo Hoapā Signal and Coax or Power (Not Included)