DDMAY50SNMBK52
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DDMAY50SNMBK52
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua D-SUB 50 F FLT NMB K52
Ngā Rauemi: DDMAY50SNMBK52.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 782 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 782 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DDMAY50SNMBK52
Tau Wae DDMAY50SNMBK52 Kaihanga ITT Cannon, LLC
Whakaahuatanga D-SUB 50 F FLT NMB K52 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 782 pcs Pepa Raraunga DDMAY50SNMBK52.pdf
Momotuhi - DC Korero Rawa (Ingoa) Copper Alloy Tuhinga 20-28 AWG
Patohia nga huanga - Whakamutunga Crimp
Aronga Whakatika Signal Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Brass, Gold Plated
Raupapa MIL-DTL-24308, D*MA RoHS Tūnga Bulk
Pitch - Hononga - Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Rarangi 3 Tau o nga Tauranga 50
Momo Tae Panel Mount Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Waehanga Kaihanga DDMAY50SNMBK52 Te roa - te Whakauru Whakaraunga i raro iho -
Ngā āhuatanga - Whakaahua nui 50 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector, Panel Mount Crimp
Whakaahuatanga D-SUB 50 F FLT NMB K52 Te Whakatauranga o Naianei (Ma te Whakaaetanga) Housing/Shell (Unthreaded)
Whakatauranga onamata 7.5A Puka Puka Whakapā 5 (DD, D)