DDMAY50SA197
CannonCannon
Cannon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DDMAY50SA197
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN D-SUB RCPT 50POS PNL MNT
Ngā Rauemi:
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DDMAY50SA197
Tau Wae DDMAY50SA197 Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN D-SUB RCPT 50POS PNL MNT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2040 pcs Pepa Raraunga
Waea Wire 20-28 AWG Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Crimp Rahi Rahi, Tahora Hononga 5 (DD, D)
Rauemi Tae, Whakaoti Steel, Tin-Nickel Plated Raupapa D*MA
Packaging Bulk Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Rarangi 3 Tau o nga Tauranga 50
Momo Tae Panel Mount Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 50 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
Whakatauranga onamata 7.5A Momo Hoapā Signal
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Puka Puka Whakapā Machined
Whakaaetia te Poaka Whakaoti - Whakautu Whakamutunga Gold
Momo Hononga Receptacle, Female Sockets Kāhua Hononga D-Sub
Tae - Te Whakauru Backset -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DDMAY50SA101
DDMAY50SA101
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN D-SUB RCPT 50POS PNL MNT
I roto i te taonga: 1879 pcs
Tikiake:
RFQ
DDMAY50S
DDMAY50S
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: DSUB 50 F CRIMP D FLOA G30 Z
I roto i te taonga: 1936 pcs
Tikiake:
RFQ
DDMAY50SA156
DDMAY50SA156
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: DSUB 50 F CRIMP D FLOA G50 Z
DDMAY50SNMBK52
DDMAY50SNMBK52
Kaihanga: ITT Cannon, LLC
Whakaahuatanga: D-SUB 50 F FLT NMB K52
I roto i te taonga: 782 pcs
Tikiake: DDMAY50SNMBK52.pdf
Kaihanga: Cannon
Tikiake: DDMAY50S.pdf
DDMAY50PNMBK52F0
DDMAY50PNMBK52F0
Whakaahuatanga: DSUB 50 M CRIMP NMB
Tikiake: DDMAY50PNMBK52F0.pdf
DDMAY50SNMBK52F0
DDMAY50SNMBK52F0
Kaihanga: ITT Cannon, LLC
Whakaahuatanga: D-SUB NMB
I roto i te taonga: 906 pcs
Tikiake: DDMAY50SNMBK52F0.pdf
DDMAY50SA197F0
DDMAY50SA197F0
Whakaahuatanga: DSUB 50 F CRIMP FO D FLO TIN