DDMAY50SA183F0
CannonCannon
Cannon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DDMAY50SA183F0
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua DSUB 50 F CRIMP F0 D FLO ZINC
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DDMAY50SA183F0
Tau Wae DDMAY50SA183F0 Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga DSUB 50 F CRIMP F0 D FLO ZINC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5389 pcs Pepa Raraunga
Rahi Rahi, Tahora Hononga 5 (DD, D) Rauemi Tae, Whakaoti Steel, Yellow Chromate Plated Cadmium
Whakaotihia te Putea i te Huka - Raupapa D*MA
Packaging Bulk Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Rarangi 3 Tau o nga Tauranga 50
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Panel Mount
Nga Takahanga Tae - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Tiaki Ingoa - Feature Feature Housing/Shell (Unthreaded)
Ngā āhuatanga - Rauemi Dielectric Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Whakaahuatanga Taipitopito Plug for Male Contacts Housing D-Sub Connector 50 Position Momo Hoapā Signal