DCMME-37P-Z
Hua Hua
Tau Wae: DCMME-37P-Z
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN D-SUB PLUG 37P PNL MNT SLDR
Ngā Rauemi: DCMME-37P-Z.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DCMME-37P-Z
Tau Wae DCMME-37P-Z Kaihanga Cannon
He Rahinga Kei te wātea 2913 pcs Pepa Raraunga DCMME-37P-Z.pdf
Waea Wire - Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Solder Rahi Rahi, Tahora Hononga 4 (DC, C)
Rauemi Tae, Whakaoti Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Raupapa 24308-Style, D*MM
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 051524-0084
DCMME37PZ
IDCMME37PZ
IDCMME37PZ-ND
Tae Mahi -55°C ~ 150°C Tau o nga Rarangi 2
Tau o nga Tauranga 37 Momo Tae Panel Mount, Through Hole
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Tiaki Ingoa -
Te Poari Whare Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT) Feature Feature Board Side (4-40)
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 37 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
Whakatauranga onamata 7.5A Momo Hoapā Signal
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Puka Puka Whakapā Machined
Whakaaetia te Poaka Whakaoti 50.0µin (1.27µm) Whakautu Whakamutunga Gold
Momo Hononga Plug, Male Pins Kāhua Hononga D-Sub
Tae Black Te Whakauru Backset -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DCMME-8W8P
DCMME-8W8P
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN DSUB PLUG 8W8 HSG
I roto i te taonga: 14254 pcs
Tikiake: DCMME-8W8P.pdf
RFQ
DCMME-13W6S
DCMME-13W6S
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN D-SUB RCPT 13POS PNL MNT
I roto i te taonga: 7732 pcs
Tikiake: DCMME-13W6S.pdf
RFQ
DCMME-37P
DCMME-37P
Whakaahuatanga: CONN D-SUB PLUG 37POS PNL MNT