DCMME-17W5P
Hua Hua
Tau Wae: DCMME-17W5P
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN D-SUB PLUG 17POS PNL MNT
Ngā Rauemi: DCMME-17W5P.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DCMME-17W5P
Tau Wae DCMME-17W5P Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN D-SUB PLUG 17POS PNL MNT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 6415 pcs Pepa Raraunga DCMME-17W5P.pdf
Waea Wire 8-26 AWG Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Solder Cup Rahi Rahi, Tahora Hononga 4 (DC, C) - 17W5
Rauemi Tae, Whakaoti Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Raupapa 24308-Style, Combo D®, D*MM
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 051524-0024
DCMME17W5P
IDCMME17W5P
IDCMME17W5P-ND
Tae Mahi -55°C ~ 150°C Tau o nga Rarangi 2
Tau o nga Tauranga 17 (12 + 5 Coax or Power) Momo Tae Panel Mount
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Tiaki Ingoa -
Te Poari Whare Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT) Feature Feature Cable Side (4-40)
Whakatauranga onamata 7.5A Momo Hoapā Signal and Coax or Power (Not Included)