DCMME21WA4SZ
Hua Hua
Tau Wae: DCMME21WA4SZ
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN D-SUB RCPT 21P PNL MNT SLDR
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DCMME21WA4SZ
Tau Wae DCMME21WA4SZ Kaihanga Cannon
He Rahinga Kei te wātea 3258 pcs Pepa Raraunga
Waea Wire - Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Solder Rahi Rahi, Tahora Hononga 4 (DC, C) - 21WA4
Rauemi Tae, Whakaoti Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Raupapa 24308-Style, Combo D®, D*MM
Packaging Bulk Tae Mahi -55°C ~ 150°C
Tau o nga Rarangi 2 Tau o nga Tauranga 21 (17 + 4 Coax or Power)
Momo Tae Panel Mount, Through Hole Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Te Poari Whare Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Feature Feature Board Side (4-40) Ngā āhuatanga Shielded
Whakaahuatanga Taipitopito 21 (17 + 4 Coax or Power) Position D-Sub, Combo Receptacle, Female Sockets Connector Whakatauranga onamata 7.5A
Momo Hoapā Signal and Coax or Power (Not Included) Whakaaetanga Mea Copper Alloy
Puka Puka Whakapā Machined Whakaaetia te Poaka Whakaoti 50.0µin (1.27µm)
Whakautu Whakamutunga Gold Momo Hononga Receptacle, Female Sockets
Kāhua Hononga D-Sub, Combo Tae Black
Te Whakauru Backset -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DCMME-37P-Z
DCMME-37P-Z
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN D-SUB PLUG 37P PNL MNT SLDR
I roto i te taonga: 2913 pcs
Tikiake: DCMME-37P-Z.pdf
RFQ
DCMME25W3S
DCMME25W3S
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN D-SUB RCPT 25POS PNL MNT
I roto i te taonga: 3741 pcs
Tikiake: DCMME25W3S.pdf
RFQ
DCMME21WA4S
DCMME21WA4S
Whakaahuatanga: CONN D-SUB RCPT 21POS PNL MNT