DCMM25W3PK
Hua Hua
Tau Wae: DCMM25W3PK
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN D-SUB PLUG 25POS R/A SOLDER
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DCMM25W3PK
Tau Wae DCMM25W3PK Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN D-SUB PLUG 25POS R/A SOLDER Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3376 pcs Pepa Raraunga
Waea Wire - Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Solder Rahi Rahi, Tahora Hononga 4 (DC, C) - 25W3
Rauemi Tae, Whakaoti Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Raupapa 24308-Style, Combo D®, D*MM
Packaging Bulk Tae Mahi -55°C ~ 150°C
Tau o nga Rarangi 2 Tau o nga Tauranga 25 (22 + 3 Coax or Power)
Momo Tae Panel Mount, Through Hole, Right Angle Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Te Poari Whare Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Feature Feature Housing/Shell (Unthreaded) Ngā āhuatanga Shielded
Whakaahuatanga Taipitopito 25 (22 + 3 Coax or Power) Position D-Sub, Combo Plug, Male Pins Connector Whakatauranga onamata 7.5A