DCMM25W3PA101
Hua Hua
Tau Wae: DCMM25W3PA101
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN D-SUB PLUG 25POS PNL MNT
Ngā Rauemi: DCMM25W3PA101.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DCMM25W3PA101
Tau Wae DCMM25W3PA101 Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN D-SUB PLUG 25POS PNL MNT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4350 pcs Pepa Raraunga DCMM25W3PA101.pdf
Waea Wire 8-26 AWG Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Solder Cup Rahi Rahi, Tahora Hononga 4 (DC, C) - 25W3
Rauemi Tae, Whakaoti Steel, Yellow Chromate Plated Cadmium Raupapa 24308-Style, Combo D®, D*MM
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IDCMM25W3PA101
Tae Mahi -55°C ~ 150°C Tau o nga Rarangi 2
Tau o nga Tauranga 25 (22 + 3 Coax or Power) Momo Tae Panel Mount
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Tiaki Ingoa -
Whakatauranga onamata 7.5A Momo Hoapā Signal and Coax or Power (Not Included)
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Puka Puka Whakapā Machined
Whakaaetia te Poaka Whakaoti 50.0µin (1.27µm) Whakautu Whakamutunga Gold
Momo Hononga Plug, Male Pins Kāhua Hononga D-Sub, Combo
Tae Black Te Whakauru Backset -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DCMM25W3P0L2
DCMM25W3P0L2
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN D-SUB PLUG 25P PNL MNT SLDR
I roto i te taonga: 4633 pcs
Tikiake:
RFQ
DCMM25W3PG
DCMM25W3PG
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN D-SUB PLUG 25POS R/A SOLDER
I roto i te taonga: 2762 pcs
Tikiake:
RFQ
DCMM25W3PA
DCMM25W3PA