DCMM25W3PG
Hua Hua
Tau Wae: DCMM25W3PG
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN D-SUB PLUG 25POS R/A SOLDER
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DCMM25W3PG
Tau Wae DCMM25W3PG Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN D-SUB PLUG 25POS R/A SOLDER Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 2762 pcs Pepa Raraunga
Waea Wire - Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Solder Rahi Rahi, Tahora Hononga 4 (DC, C) - 25W3
Rauemi Tae, Whakaoti Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Raupapa 24308-Style, Combo D®, D*MM
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IDCMM25W3PG
Tae Mahi -55°C ~ 150°C Tau o nga Rarangi 2
Tau o nga Tauranga 25 (22 + 3 Coax or Power) Momo Tae Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Tiaki Ingoa -
Whakatauranga onamata 7.5A Momo Hoapā Signal and Coax or Power (Not Included)