DCMM21WA4PK87
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DCMM21WA4PK87
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN D-SUB PLUG 21POS PNL MNT
Ngā Rauemi: DCMM21WA4PK87.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DCMM21WA4PK87
Tau Wae DCMM21WA4PK87 Kaihanga ITT Cannon, LLC
Whakaahuatanga CONN D-SUB PLUG 21POS PNL MNT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 8952 pcs Pepa Raraunga DCMM21WA4PK87.pdf
Momotuhi - DC Korero Rawa (Ingoa) Copper Alloy Tuhinga 8-26 AWG
Patohia nga huanga - Whakamutunga Solder Cup
Raupapa MIL-DTL-24308, Combo D®, D*MM RoHS Tūnga Bulk
Pitch - Hononga - Ētahi Ingoa IDCMM21WA4PK87
Tae Mahi -55°C ~ 150°C Tau o nga Rarangi 2
Tau o nga Tauranga 21 (17 + 4 Coax or Power) Momo Tae Panel Mount
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Waehanga Kaihanga DCMM21WA4PK87 Te roa - te Whakauru Whakaraunga i raro iho -
Whakaahuatanga CONN D-SUB PLUG 21POS PNL MNT Te Whakatauranga o Naianei (Ma te Whakaaetanga) Housing/Shell (Unthreaded)
Whakatauranga onamata 7.5A Puka Puka Whakapā 4 (DC, C) - 21WA4