DCMM21WA4PF225
CannonCannon
Cannon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DCMM21WA4PF225
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN D-SUB PLUG 21POS PNL MNT
Ngā Rauemi: DCMM21WA4PF225.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DCMM21WA4PF225
Tau Wae DCMM21WA4PF225 Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN D-SUB PLUG 21POS PNL MNT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5014 pcs Pepa Raraunga DCMM21WA4PF225.pdf
Waea Wire 8-26 AWG Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Solder Cup Rahi Rahi, Tahora Hononga 4 (DC, C) - 21WA4
Rauemi Tae, Whakaoti Stainless Steel Raupapa 24308-Style, Combo D®, D*MM
Packaging Bulk Tae Mahi -55°C ~ 150°C
Tau o nga Rarangi 2 Tau o nga Tauranga 21 (17 + 4 Coax or Power)
Momo Tae Panel Mount Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Te Poari Whare Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Feature Feature Housing/Shell (Unthreaded) Ngā āhuatanga Shielded
Whakaahuatanga Taipitopito 21 (17 + 4 Coax or Power) Position D-Sub, Combo Plug, Male Pins Connector Whakatauranga onamata 7.5A
Momo Hoapā Signal and Coax or Power (Not Included) Whakaaetanga Mea Copper Alloy
Puka Puka Whakapā Machined Whakaaetia te Poaka Whakaoti 50.0µin (1.27µm)
Whakautu Whakamutunga Gold Momo Hononga Plug, Male Pins
Kāhua Hononga D-Sub, Combo Tae Black
Te Whakauru Backset -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DCMM21WA4PN
DCMM21WA4PN
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN D-SUB PLUG 21P PNL MNT SLDR
I roto i te taonga: 4236 pcs
Tikiake: DCMM21WA4PN.pdf
RFQ
DCMM21WA4PE
DCMM21WA4PE
Kaihanga: Cannon
I roto i te taonga: 3733 pcs
Tikiake:
RFQ
DCMM21WA4PF
DCMM21WA4PF
Whakaahuatanga: CONN D-SUB PLUG 21POS R/A SOLDER