DCMM21WA4PF179A101
DCMM21WA4PF179A101
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN D-SUB PLUG 21POS PNL MNT WW
I roto i te taonga: 2986 pcs
Tikiake:
RFQ
DCMM21WA4PA101
DCMM21WA4PA101
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN D-SUB PLUG 21POS PNL MNT
I roto i te taonga: 3535 pcs
Tikiake: DCMM21WA4PA101.pdf
RFQ
DCMM21WA4PG
DCMM21WA4PG
Whakaahuatanga: CONN D-SUB PLUG 21POS R/A SOLDER
Tikiake:
DCMM21WA4PF
DCMM21WA4PF
DCMM21WA4PD
DCMM21WA4PD
DCMM21WA4PF179A
DCMM21WA4PF179A
DCMM21VA4PNA101
DCMM21VA4PNA101
Whakaahuatanga: CONN D-SUB PLUG 21P PNL MNT SLDR
I roto i te taonga: 757 pcs
DCMM21WA4PF179AA101
DCMM21WA4PF179AA101
DCMM21WA4PE
DCMM21WA4PE
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel