DCMF21WA4SEA156
Hua Hua
Tau Wae: DCMF21WA4SEA156
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN D-SUB RCPT 21P PNL MNT SLDR
Ngā Rauemi: DCMF21WA4SEA156.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DCMF21WA4SEA156
Tau Wae DCMF21WA4SEA156 Kaihanga Cannon
He Rahinga Kei te wātea 2415 pcs Pepa Raraunga DCMF21WA4SEA156.pdf
Waea Wire - Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Solder Rahi Rahi, Tahora Hononga 4 (DC, C) - 21WA4
Rauemi Tae, Whakaoti Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Raupapa Combo D®, D*M
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IDCMF21WA4SEA156
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Rarangi 2
Tau o nga Tauranga 21 (17 + 4 Coax or Power) Momo Tae Panel Mount, Through Hole
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Tiaki Ingoa -
Whakatauranga onamata 7.5A Momo Hoapā Signal and Coax or Power (Not Included)
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Puka Puka Whakapā -
Whakaaetia te Poaka Whakaoti 50.0µin (1.27µm) Whakautu Whakamutunga Gold
Momo Hononga Receptacle, Female Sockets Kāhua Hononga D-Sub, Combo
Tae Black Te Whakauru Backset -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DCMF25W3SA176
DCMF25W3SA176
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN D-SUB RCPT 25POS
I roto i te taonga: 5332 pcs
Tikiake: DCMF25W3SA176.pdf
RFQ
DCMF21WA4SA197
DCMF21WA4SA197
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN D-SUB RCPT 21POS PNL MNT
I roto i te taonga: 9594 pcs
Tikiake: DCMF21WA4SA197.pdf
RFQ
DCMF21WA4S
DCMF21WA4S