DCMF25W3SR
Hua Hua
Tau Wae: DCMF25W3SR
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN D-SUB RCPT 25POS R/A SOLDER
Ngā Rauemi: DCMF25W3SR.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DCMF25W3SR
Tau Wae DCMF25W3SR Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN D-SUB RCPT 25POS R/A SOLDER Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4269 pcs Pepa Raraunga DCMF25W3SR.pdf
Waea Wire - Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Solder Rahi Rahi, Tahora Hononga 4 (DC, C) - 25W3
Rauemi Tae, Whakaoti Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Raupapa Combo D®, D*M
Packaging Bulk Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Rarangi 2 Tau o nga Tauranga 25 (22 + 3 Coax or Power)
Momo Tae Panel Mount, Through Hole, Right Angle Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Tiaki Ingoa - Te Poari Whare Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Feature Feature Housing/Shell (Unthreaded) Ngā āhuatanga Shielded
Whakaahuatanga Taipitopito 25 (22 + 3 Coax or Power) Position D-Sub, Combo Receptacle, Female Sockets Connector Whakatauranga onamata 7.5A
Momo Hoapā Signal and Coax or Power (Not Included) Whakaaetanga Mea Copper Alloy
Puka Puka Whakapā - Whakaaetia te Poaka Whakaoti -
Whakautu Whakamutunga Gold Momo Hononga Receptacle, Female Sockets
Kāhua Hononga D-Sub, Combo Tae Black
Te Whakauru Backset -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DCMF25W3P
DCMF25W3P
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN D-SUB PLUG 25POS PNL MNT
I roto i te taonga: 6885 pcs
Tikiake: DCMF25W3P.pdf
RFQ
DCMF27W2P
DCMF27W2P
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN D-SUB PLUG 27POS PNL MNT
I roto i te taonga: 7627 pcs
Tikiake: DCMF27W2P.pdf
RFQ
DCMF25W3S
DCMF25W3S
Whakaahuatanga: CONN D-SUB RCPT 25POS PNL MNT
Tikiake: DCMF25W3S.pdf
DCMF37P
DCMF37P
Whakaahuatanga: CONN D-SUB PLUG 37POS PNL MNT