DCMF17W5SF179
Hua Hua
Tau Wae: DCMF17W5SF179
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN D-SUB RCPT 17POS PNL MNT WW
Ngā Rauemi: DCMF17W5SF179.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DCMF17W5SF179
Tau Wae DCMF17W5SF179 Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN D-SUB RCPT 17POS PNL MNT WW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 2254 pcs Pepa Raraunga DCMF17W5SF179.pdf
Waea Wire - Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Wire Wrap Rahi Rahi, Tahora Hononga 4 (DC, C) - 17W5
Rauemi Tae, Whakaoti Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Raupapa Combo D®, D*M
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IDCMF17W5SF179
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Rarangi 2
Tau o nga Tauranga 17 (12 + 5 Coax or Power) Momo Tae Panel Mount, Through Hole
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Tiaki Ingoa -
Whakatauranga onamata 7.5A Momo Hoapā Signal and Coax or Power (Not Included)