DB25SF179AA191
Hua Hua
Tau Wae: DB25SF179AA191
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN D-SUB RCPT 25POS PNL MNT WW
Ngā Rauemi: DB25SF179AA191.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DB25SF179AA191
Tau Wae DB25SF179AA191 Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN D-SUB RCPT 25POS PNL MNT WW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 2129 pcs Pepa Raraunga DB25SF179AA191.pdf
Waea Wire - Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Wire Wrap Rahi Rahi, Tahora Hononga 3 (DB, B)
Rauemi Tae, Whakaoti Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Raupapa Original D
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IDB25SF179AA191
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Rarangi 2
Tau o nga Tauranga 25 Momo Tae Panel Mount, Through Hole
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 25 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
Whakatauranga onamata 5A Momo Hoapā Signal
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Puka Puka Whakapā Machined
Whakaaetia te Poaka Whakaoti 30.0µin (0.76µm) Whakautu Whakamutunga Gold
Momo Hononga Receptacle, Female Sockets Kāhua Hononga D-Sub
Tae Black Te Whakauru Backset -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DB25SF179
DB25SF179
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: DSUB 25 F WW .375" G ZINC
I roto i te taonga: 5465 pcs
Tikiake:
RFQ
DB25SF179A191
DB25SF179A191
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN D-SUB RCPT 25POS PNL MNT WW
I roto i te taonga: 1634 pcs
Tikiake:
RFQ
DB25SH
DB25SH
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN D-SUB RCPT 25POS R/A