DB25SF179A191
CannonCannon
Cannon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DB25SF179A191
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN D-SUB RCPT 25POS PNL MNT WW
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DB25SF179A191
Tau Wae DB25SF179A191 Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN D-SUB RCPT 25POS PNL MNT WW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1634 pcs Pepa Raraunga
Waea Wire - Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Wire Wrap Rahi Rahi, Tahora Hononga 3 (DB, B)
Rauemi Tae, Whakaoti Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Raupapa Original D
Packaging Bulk Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Rarangi 2 Tau o nga Tauranga 25
Momo Tae Panel Mount, Through Hole Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Te Poari Whare Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Feature Feature Housing/Shell (Unthreaded) Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 25 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector Whakatauranga onamata 7.5A
Momo Hoapā Signal Whakaaetanga Mea Copper Alloy
Puka Puka Whakapā Machined Whakaaetia te Poaka Whakaoti 30.0µin (0.76µm)
Whakautu Whakamutunga Gold Momo Hononga Receptacle, Female Sockets
Kāhua Hononga D-Sub Tae Black
Te Whakauru Backset -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DB25SF179
DB25SF179
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: DSUB 25 F WW .375" G ZINC
I roto i te taonga: 5465 pcs
Tikiake:
RFQ
DB25SF179AA191
DB25SF179AA191
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN D-SUB RCPT 25POS PNL MNT WW
I roto i te taonga: 2129 pcs
Tikiake: DB25SF179AA191.pdf
RFQ
DB25SB
DB25SB
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN D-SUB RCPT 25P PNL MNT SLDR
Tikiake:
DB25SF179C
DB25SF179C
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: DSUB 25 F WW .585" G ZINC
DB25SF179AA152
DB25SF179AA152
DB25SF179A197
DB25SF179A197
DB25SA197
DB25SA197
Whakaahuatanga: DSUB 25 F MACH SOD TIN
DB25SF179A
DB25SF179A