DB25SK126
Hua Hua
Tau Wae: DB25SK126
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN D-SUB RCPT 25POS PNL MNT
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DB25SK126
Tau Wae DB25SK126 Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN D-SUB RCPT 25POS PNL MNT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 6307 pcs Pepa Raraunga
Waea Wire 20-28 AWG Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Solder Cup Rahi Rahi, Tahora Hononga 3 (DB, B)
Rauemi Tae, Whakaoti Steel, Tin-Nickel Plated Raupapa Original D
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IDB25SK126
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Rarangi 2
Tau o nga Tauranga 25 Momo Tae Panel Mount
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 25 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
Whakatauranga onamata 5A Momo Hoapā Signal
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Puka Puka Whakapā Machined
Whakaaetia te Poaka Whakaoti 30.0µin (0.76µm) Whakautu Whakamutunga Gold
Momo Hononga Receptacle, Female Sockets Kāhua Hononga D-Sub
Tae Black Te Whakauru Backset -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DB25SF225
DB25SF225
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN D-SUB RCPT 25POS PNL MNT
I roto i te taonga: 4992 pcs
Tikiake:
RFQ
DB25SII
DB25SII
Kaihanga: Cinch Connectivity Solutions
Whakaahuatanga: DSUB 25 F SOD TIN G ZINC
I roto i te taonga: 14651 pcs
Tikiake:
RFQ
DB25SU
DB25SU
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN D-SUB RCPT 25POS R/A
DB25STII
DB25STII
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: DSUB 25 F SOD TIN G TIN
DB25SV
DB25SV
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: DSUB 25 F PCB STR G ZINC