CA01COME24-28S
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CA01COME24-28S
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT 24POS INLINE W/SKTS
Ngā Rauemi: 1.CA01COME24-28S.pdf2.CA01COME24-28S.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CA01COME24-28S
Tau Wae CA01COME24-28S Kaihanga ITT Cannon, LLC
Whakaahuatanga CONN RCPT 24POS INLINE W/SKTS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5291 pcs Pepa Raraunga 1.CA01COME24-28S.pdf2.CA01COME24-28S.pdf
Putanga - Kua tohua 200VAC, 250VDC Patohia nga huanga IP65 - Dust Tight, Water Resistant
Rauemi Tae, Whakaoti - Raupapa MIL-DTL-5015, CA-COM
RoHS Tūnga Bulk Ētahi Ingoa CA01COME2428S
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Tauranga 24
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Waehanga Kaihanga CA01COME24-28S
Kua whakaratohia te Taimana Nui 24-28 Ngā āhuatanga Strain Relief
Whakaahua nui 24 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Silver Whakaahuatanga CONN RCPT 24POS INLINE W/SKTS
Whakatauranga onamata 22A I teie nei - Max / Whakapā Threaded
Whakaaetanga Mea N (Normal) Whakaaetia te Poaka Whakaoti Silver
Momo Hononga Receptacle, Female Sockets Taara Taea -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
CA01COME24-28SBF80-44
CA01COME24-28SBF80-44
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 24POS CRIMP
I roto i te taonga: 1377 pcs
Tikiake: CA01COME24-28SBF80-44.pdf
RFQ
CA01COME24-28PB
CA01COME24-28PB
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 24POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 1397 pcs
Tikiake: CA01COME24-28PB.pdf
RFQ
CA01COME24-28P0144DN
CA01COME24-28P0144DN
Kaihanga: ITT Cannon, LLC
Whakaahuatanga: CONN RCPT 24POS INLINE W/PINS
Tikiake: CA01COME24-28P0144DN.pdf
CA01COME24-28SB
CA01COME24-28SB
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 24POS SOLDER CUP