CA01COME24-28P
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CA01COME24-28P
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT 24POS INLINE W/PINS
Ngā Rauemi: 1.CA01COME24-28P.pdf2.CA01COME24-28P.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CA01COME24-28P
Tau Wae CA01COME24-28P Kaihanga ITT Cannon, LLC
Whakaahuatanga CONN RCPT 24POS INLINE W/PINS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5083 pcs Pepa Raraunga 1.CA01COME24-28P.pdf2.CA01COME24-28P.pdf
Putanga - Kua tohua 200VAC, 250VDC Patohia nga huanga IP65 - Dust Tight, Water Resistant
Rauemi Tae, Whakaoti - Raupapa MIL-DTL-5015, CA-COM
RoHS Tūnga Bulk Ētahi Ingoa CA01COME2428P
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Tauranga 24
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Waehanga Kaihanga CA01COME24-28P
Kua whakaratohia te Taimana Nui 24-28 Ngā āhuatanga Strain Relief
Whakaahua nui 24 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Silver Whakaahuatanga CONN RCPT 24POS INLINE W/PINS
Whakatauranga onamata 22A I teie nei - Max / Whakapā Threaded
Whakaaetanga Mea N (Normal) Whakaaetia te Poaka Whakaoti Silver
Momo Hononga Receptacle, Male Pins Taara Taea -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
CA01COME24-12PBF80-44
CA01COME24-12PBF80-44
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 5POS SILVER CRIMP
I roto i te taonga: 1171 pcs
Tikiake: CA01COME24-12PBF80-44.pdf
RFQ
CA01COME24-12PB
CA01COME24-12PB
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 5POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 1439 pcs
Tikiake: CA01COME24-12PB.pdf
RFQ
CA01COME24-28PB44
CA01COME24-28PB44
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 24POS SOLDER CUP
Tikiake: CA01COME24-28PB44.pdf
CA01COME24-10SBF80
CA01COME24-10SBF80
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 7POS SILVR CRIMP
I roto i te taonga: 984 pcs
Tikiake: CA01COME24-10SBF80.pdf
CA01COME24-28PB
CA01COME24-28PB
Tikiake: CA01COME24-28PB.pdf
CA01COME24-12SB
CA01COME24-12SB
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 5POS SOLDER CUP
Tikiake: CA01COME24-12SB.pdf
CA01COME24-28PBF80
CA01COME24-28PBF80
Kaihanga: ITT Cannon, LLC
Whakaahuatanga: CONN RCPT 24POS INLINE W/PINS