CA01COME24-28PB
CannonCannon
Cannon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CA01COME24-28PB
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT MALE 24POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: CA01COME24-28PB.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CA01COME24-28PB
Tau Wae CA01COME24-28PB Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN RCPT MALE 24POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1397 pcs Pepa Raraunga CA01COME24-28PB.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 200VAC, 250VDC Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 8-33 Rauemi Hee Aluminum Alloy and Zinc Die Cast
Kua oti te Rei Nickel Raupapa MIL-DTL-5015, CA-COM-B
Packaging Bulk Ētahi Ingoa CA01COME2428PB
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 24 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Ngā āhuatanga Strain Relief Pato Tere Reverse Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 24 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Silver Whakatauranga onamata 22A