APKSB25H25002
CannonCannon
Cannon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: APKSB25H25002
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONTACT SOCKET 2.5MM CRIMP GOLD
Ngā Rauemi: APKSB25H25002.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
15000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o APKSB25H25002
Tau Wae APKSB25H25002 Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONTACT SOCKET 2.5MM CRIMP GOLD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 87828 pcs Pepa Raraunga APKSB25H25002.pdf
Waea Wire ranei Range - mm² 1.5 ~ 2.5mm² Waeine Wire ranei Rangi - Whakamahuinga -
Wireka Wire ranei Range - AWG - Momo Power, Stamped
Whakamutunga Whakamutunga - Raupapa APD 4-Way
Packaging Tape & Reel (TR) Ētahi Ingoa 1003-2365-2
Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Insulation Support Whakaahuatanga Taipitopito Socket Contact Size 2.5mm Crimp Gold
Momo Hoapā Socket Whakaoti Whakamutunga Crimp
Rahi Hoapā 2.5mm Whakaaetanga Mea Copper Alloy