APKSB25H10002
CannonCannon
APKSB25H10002 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: APKSB25H10002
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONTACT SOCKET 2.5MM CRIMP GOLD
Ngā Rauemi: APKSB25H10002.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o APKSB25H10002
Tau Wae APKSB25H10002 Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONTACT SOCKET 2.5MM CRIMP GOLD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 83969 pcs Pepa Raraunga APKSB25H10002.pdf
Waea Wire ranei Range - mm² 0.5 ~ 1.5mm² Waeine Wire ranei Rangi - Whakamahuinga -
Wireka Wire ranei Range - AWG - Momo Power, Stamped
Whakamutunga Whakamutunga - Raupapa APD 4-Way
Packaging Cut Tape (CT) Ētahi Ingoa 1003-2112-1
APK-SB25H10-002
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga Insulation Support
Whakaahuatanga Taipitopito Socket Contact Size 2.5mm Crimp Gold Momo Hoapā Socket
Whakaoti Whakamutunga Crimp Rahi Hoapā 2.5mm