APKPB25H40002
CannonCannon
Cannon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: APKPB25H40002
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONTACT PIN SZ 2.5MM CRIMP GOLD
Ngā Rauemi: APKPB25H40002.pdf
RoHs Tūnga Kaore i tautuhia te kaihoko / Kaihoko
  • Karere
Ngā whakaaturanga o APKPB25H40002
Tau Wae APKPB25H40002 Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONTACT PIN SZ 2.5MM CRIMP GOLD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kaore i tautuhia te kaihoko / Kaihoko
He Rahinga Kei te wātea 4638 pcs Pepa Raraunga APKPB25H40002.pdf
Waea Wire ranei Range - mm² 2.5 ~ 4.0mm² Waeine Wire ranei Rangi - Whakamahuinga -
Wireka Wire ranei Range - AWG - Momo Power, Stamped
Whakamutunga Whakamutunga - Raupapa APD 4-Way
Packaging Tape & Reel (TR) Ētahi Ingoa 1003-2356-2
Whakaahuatanga Taipitopito Pin Contact Size 2.5mm Crimp Gold Momo Hoapā Pin
Whakaoti Whakamutunga Crimp Rahi Hoapā 2.5mm