APD-1BS19S
CannonCannon
APD-1BS19S Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: APD-1BS19S
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLG HSG FMALE 19POS INLINE
Ngā Rauemi: APD-1BS19S.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o APD-1BS19S
Tau Wae APD-1BS19S Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN PLG HSG FMALE 19POS INLINE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 10057 pcs Pepa Raraunga APD-1BS19S.pdf
Momo For Female Sockets Te whakangungu Unshielded
Rahi Rahi, MIL - Rahi Hiku - Whakauru -
Rauemi Hee Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled Kua oti te Rei -
Raupapa APD 19-Way Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 1003-2080
Whakatakotoranga 1
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Tau o nga Tauranga 19
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Ko te Whakatau Whakamatau -
Tiaki Ingoa IP67 - Dust Tight, Waterproof Kei roto -
Tae Housing Black Ngā āhuatanga Coupling Nut
Pato Tere Bayonet Lock Whakaahuatanga Taipitopito 19 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
Te whakakotahi i nga mea matai, te papa Polyamide (PA46), Nylon 4/6, Glass Filled Ko te Hononga Nuturu 1.622" (41.20mm)