APD-1BP51
CannonCannon
Cannon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: APD-1BP51
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLUG HSG MALE 51POS INLINE
Ngā Rauemi: APD-1BP51.pdf
RoHs Tūnga Kaore i tautuhia te kaihoko / Kaihoko
  • Karere
Ngā whakaaturanga o APD-1BP51
Tau Wae APD-1BP51 Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN PLUG HSG MALE 51POS INLINE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kaore i tautuhia te kaihoko / Kaihoko
He Rahinga Kei te wātea 4479 pcs Pepa Raraunga APD-1BP51.pdf
Momo For Male Pins Te whakangungu Unshielded
Rahi Rahi, MIL - Rahi Hiku - Whakauru -
Rauemi Hee Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled Kua oti te Rei -
Raupapa APD 51-Way Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 1003-2274
APD1BP51
Whakatakotoranga 1
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Tau o nga Tauranga 51
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Ko te Whakatau Whakamatau -
Tiaki Ingoa IP67/69K - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof Kei roto -
Tae Housing Black, Green Ngā āhuatanga Coupling Nut
Pato Tere Bayonet Lock Whakaahuatanga Taipitopito 51 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
Momo Hoapā Crimp Rahi Hoapā -
Hoahoa Whakapā Circular Momo Hononga Plug Housing
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
APD-1BSH8-2
APD-1BSH8-2
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN PLG HSG FMALE 2POS INLINE
I roto i te taonga: 22238 pcs
Tikiake: APD-1BSH8-2.pdf
RFQ
APD-1BS6
APD-1BS6
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSG FMALE 6POS INLINE
I roto i te taonga: 23866 pcs
Tikiake: APD-1BS6.pdf
RFQ
APD-1BP51-SN
APD-1BP51-SN
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSG MALE 51POS INLINE