APD-1BP19S
CannonCannon
Cannon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: APD-1BP19S
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT HSG MALE 19POS INLINE
Ngā Rauemi: APD-1BP19S.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
80 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o APD-1BP19S
Tau Wae APD-1BP19S Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN RCPT HSG MALE 19POS INLINE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4878 pcs Pepa Raraunga APD-1BP19S.pdf
Momo For Male Pins Te whakangungu Unshielded
Rahi Rahi, MIL - Rahi Hiku - Whakauru -
Rauemi Hee Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled Kua oti te Rei -
Raupapa APD 19-Way Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 1003-2246
APD1BP19S
Whakatakotoranga 1
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Tau o nga Tauranga 19
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Ko te Whakatau Whakamatau -
Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Kei roto - Tae Housing Black
Ngā āhuatanga - Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 19 Position Circular Connector Receptacle Housing Free Hanging (In-Line) Te whakakotahi i nga mea matai, te papa -