2DA-31SA156F172
CannonCannon
Cannon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 2DA-31SA156F172
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN D-SUB RCPT 31POS PNL MNT
Ngā Rauemi: 1.2DA-31SA156F172.pdf2.2DA-31SA156F172.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 830 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 830 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 2DA-31SA156F172
Tau Wae 2DA-31SA156F172 Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN D-SUB RCPT 31POS PNL MNT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 830 pcs Pepa Raraunga 1.2DA-31SA156F172.pdf2.2DA-31SA156F172.pdf
Waea Wire - Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Crimp Rahi Rahi, Tahora Hononga 2 (DA, A) Double Density
Rauemi Tae, Whakaoti Steel, Yellow Chromate Plated Cadmium Raupapa Micro, 2D
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 2DA31SA156F172
I2DA-31SA156F172
Tae Mahi -55°C ~ 85°C Tau o nga Rarangi 3
Tau o nga Tauranga 31 Momo Tae Panel Mount
Ko te Whakatau Whakamatau - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Tiaki Ingoa -
Te Poari Whare Polyamide (PA), Nylon, Glass Filled Feature Feature Cable Side, Male Jackscrew (4-40)
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 31 Position D-Sub, Double Density Receptacle, Female Sockets Connector
Whakatauranga onamata 5A Momo Hoapā Signal