2DA1201Y-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
2DA1201Y-7 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 2DA1201Y-7
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua TRANS PNP 120V 0.8A SOT89
Ngā Rauemi: 2DA1201Y-7.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 2DA1201Y-7
Tau Wae 2DA1201Y-7 Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga TRANS PNP 120V 0.8A SOT89 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 266478 pcs Pepa Raraunga 2DA1201Y-7.pdf
Ngaohihi - Te Whakatere Emitter Break (Max) 120V Utu Utu (Max) @ Ib, Ic 1V @ 50mA, 500mA
Momo Pukapuka PNP Pūrere Pūrere Whakarato SOT-89
Raupapa - Mana - Max 1.5W
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case TO-243AA
Ētahi Ingoa 2DA1201Y-7DITR
2DA1201Y7
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tuhinga - Te whakawhiti 160MHz Whakaahuatanga Taipitopito Bipolar (BJT) Transistor PNP 120V 800mA 160MHz 1.5W Surface Mount SOT-89
DC Ripa o Naianei (hFE) (Min) @ Ic, Vce 120 @ 100mA, 5V I teie nei - Kohikohi Cutoff (Max) 100nA
I teie nei - Kohikohi (Ic) (Max) 800mA Tau Wae Tuakiri 2DA1201