2DA-31PF172F0
CannonCannon
Cannon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 2DA-31PF172F0
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua MICRO DD 31POS PIN
Ngā Rauemi: 1.2DA-31PF172F0.pdf2.2DA-31PF172F0.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 999 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 999 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 2DA-31PF172F0
Tau Wae 2DA-31PF172F0 Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga MICRO DD 31POS PIN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 999 pcs Pepa Raraunga 1.2DA-31PF172F0.pdf2.2DA-31PF172F0.pdf
Whakaotihia te Putea i te Huka - Raupapa Micro, 2D
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 2DA31PF172F0
I2DA-31PF172F0
Tae Mahi -55°C ~ 85°C Tau o nga Rarangi 3
Tau o nga Tauranga 31 Tuhipoka Contacts Not Included
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Nga Takahanga Tae -
Tiaki Ingoa - Feature Feature Mating Side, Female Screwlock (4-40)
Ngā āhuatanga - Rauemi Dielectric Polyamide (PA), Nylon, Glass Filled
Whakaahuatanga Taipitopito Plug for Male Contacts Housing D-Sub, Double Density Connector 31 Position Momo Hoapā Signal
Momo Hononga Plug for Male Contacts Kāhua Hononga D-Sub, Double Density
Tae Black
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
2DA-31PF172
2DA-31PF172
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN D-SUB PLUG 31POS PNL MNT