VMS-365-12
CUI, Inc.CUI, Inc.
VMS-365-12 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: VMS-365-12
Kaihanga / Waitohu: CUI, Inc.
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 12V 365W
Ngā Rauemi: VMS-365-12.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 478 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 478 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o VMS-365-12
Tau Wae VMS-365-12 Kaihanga CUI, Inc.
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 12V 365W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 478 pcs Pepa Raraunga VMS-365-12.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 12V
Putanga - Whakamotu 5.656kV Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC
Momo Open Frame Rahi / Rahi 5.00" L x 3.00" W x 1.17" H (127.0mm x 76.2mm x 29.6mm)
Raupapa VMS-365 Mana (Watts) 365W
Ētahi Ingoa 102-1798
655-00105R
VMS36512
Tae Mahi -20°C ~ 70°C (With Derating)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Uara Utu Mii ana No
Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito Open Frame AC DC Converter 1 Output 12V 30.4A 85 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 30.4A