VMS-350-30
CUI, Inc.CUI, Inc.
VMS-350-30 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: VMS-350-30
Kaihanga / Waitohu: CUI, Inc.
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 30V 175W/225W
Ngā Rauemi: VMS-350-30.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 672 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 672 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o VMS-350-30
Tau Wae VMS-350-30 Kaihanga CUI, Inc.
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 30V 175W/225W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 672 pcs Pepa Raraunga VMS-350-30.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 30V
Putanga - Whakamotu 4.2kV Momotuhi - Whakauru 90 ~ 264 VAC
Momo Open Frame Rahi / Rahi 5.00" L x 3.00" W x 1.00" H (127.0mm x 76.2mm x 25.4mm)
Raupapa VMS-350 Mana (Watts) 175W (350W Forced Air)
Tae Mahi -40°C ~ 70°C (With Derating) Tau o nga Hua 1
Momo Tae Chassis Mount Ko te Uara Utu Mii ana -
He pai 93% Whakaahuatanga Taipitopito Open Frame AC DC Converter 1 Output 30V 11.67A 90 ~ 264 VAC Input
Nama - Whakaputa (Max) 11.67A California Prop 65 Warning Information WARNING: Cancer and Reproductive Harm - www.P65warnings.ca.gov.
Whakaaetanga CE, cURus, NEMKO Nga tono Medical
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
VMS-350-30-1
VMS-350-30-1
Kaihanga: CUI, Inc.
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 30V 175W/225W