VMS-350-12
CUI, Inc.CUI, Inc.
VMS-350-12 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: VMS-350-12
Kaihanga / Waitohu: CUI, Inc.
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 12V 175W/300W
Ngā Rauemi: VMS-350-12.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 557 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 557 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o VMS-350-12
Tau Wae VMS-350-12 Kaihanga CUI, Inc.
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 12V 175W/300W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 557 pcs Pepa Raraunga VMS-350-12.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 12V
Putanga - Whakamotu 4.2kV Momotuhi - Whakauru 90 ~ 264 VAC
Momo Open Frame Rahi / Rahi 5.00" L x 3.00" W x 1.00" H (127.0mm x 76.2mm x 25.4mm)
Raupapa VMS-350 Mana (Watts) 175W (300W Forced Air)
Ētahi Ingoa 102-4468 Tae Mahi -40°C ~ 70°C (With Derating)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Ko te Uara Utu Mii ana -
Te Tae Kaituku Taeke 17 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Adjustable Output, Standby Output, Universal Input He pai 92%
Whakaahuatanga Taipitopito Open Frame AC DC Converter 1 Output 12V 25A 90 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 25A