VMS-365-24
CUI, Inc.CUI, Inc.
VMS-365-24 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: VMS-365-24
Kaihanga / Waitohu: CUI, Inc.
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 24V 365W
Ngā Rauemi: VMS-365-24.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 609 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 609 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o VMS-365-24
Tau Wae VMS-365-24 Kaihanga CUI, Inc.
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 24V 365W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 609 pcs Pepa Raraunga VMS-365-24.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 24V
Putanga - Whakamotu 5.656kV Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC
Momo Open Frame Rahi / Rahi 5.00" L x 3.00" W x 1.17" H (127.0mm x 76.2mm x 29.6mm)
Raupapa VMS-365 Mana (Watts) 365W
Ētahi Ingoa 102-1799
655-00203R
VMS36524
Tae Mahi -20°C ~ 70°C (With Derating)
Whakaahuatanga Taipitopito Open Frame AC DC Converter 1 Output 24V 15.2A 85 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 15.2A