VGS-35B-12
CUI, Inc.CUI, Inc.
VGS-35B-12 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: VGS-35B-12
Kaihanga / Waitohu: CUI, Inc.
Whakaahuatanga hua AC-DC 35 W 12 VDC SINGLE OUTPUT
Ngā Rauemi: VGS-35B-12.pdf
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o VGS-35B-12
Tau Wae VGS-35B-12 Kaihanga CUI, Inc.
Whakaahuatanga AC-DC 35 W 12 VDC SINGLE OUTPUT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 7097 pcs Pepa Raraunga VGS-35B-12.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 12V
Putanga - Whakamotu 1.5kV Momotuhi - Whakauru 90 ~ 264 VAC
Momo Enclosed Rahi / Rahi 3.90" L x 3.23" W x 1.18" H (99.0mm x 82.0mm x 30.0mm)
Raupapa VGS-35B Mana (Watts) 36W
Ētahi Ingoa 102-4966 Tae Mahi -20°C ~ 70°C (With Derating)
Ngā āhuatanga Adjustable Output, Universal Input He pai 85%
Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 12V 3A 90 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 3A
Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
VGS-350B-12
VGS-350B-12
Kaihanga: CUI, Inc.
Whakaahuatanga: AC-DC 350 W 12 VDC SINGLE OUTPUT
I roto i te taonga: 2422 pcs
Tikiake: VGS-350B-12.pdf
RFQ
VGS-250B-48
VGS-250B-48
Kaihanga: CUI, Inc.
Whakaahuatanga: AC-DC 250 W 48 VDC SINGLE OUTPUT