VGS-250B-24
CUI, Inc.CUI, Inc.
VGS-250B-24 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: VGS-250B-24
Kaihanga / Waitohu: CUI, Inc.
Whakaahuatanga hua AC-DC 250 W 24 VDC SINGLE OUTPUT
Ngā Rauemi: VGS-250B-24.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o VGS-250B-24
Tau Wae VGS-250B-24 Kaihanga CUI, Inc.
Whakaahuatanga AC-DC 250 W 24 VDC SINGLE OUTPUT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2399 pcs Pepa Raraunga VGS-250B-24.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 24V
Putanga - Whakamotu 1.5kV Momotuhi - Whakauru 90 ~ 132 VAC, 180 ~ 264 VAC
Momo Enclosed Rahi / Rahi 8.46" L x 4.53" W x 1.18" H (215.0mm x 115.0mm x 30.0mm)
Raupapa VGS-250B Mana (Watts) 252W
Ētahi Ingoa 102-4982 Tae Mahi -20°C ~ 70°C (With Derating)
Ngā āhuatanga Adjustable Output He pai 89%
Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 10.5A 90 ~ 132 VAC, 180 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 10.5A