VGS-350B-12
CUI, Inc.CUI, Inc.
VGS-350B-12 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: VGS-350B-12
Kaihanga / Waitohu: CUI, Inc.
Whakaahuatanga hua AC-DC 350 W 12 VDC SINGLE OUTPUT
Ngā Rauemi: VGS-350B-12.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o VGS-350B-12
Tau Wae VGS-350B-12 Kaihanga CUI, Inc.
Whakaahuatanga AC-DC 350 W 12 VDC SINGLE OUTPUT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2422 pcs Pepa Raraunga VGS-350B-12.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 12V
Putanga - Whakamotu 1.5kV Momotuhi - Whakauru 90 ~ 132 VAC, 180 ~ 264 VAC
Momo Enclosed Rahi / Rahi 8.46" L x 4.53" W x 1.18" H (215.0mm x 115.0mm x 30.0mm)
Raupapa VGS-350B Mana (Watts) 348W
Ētahi Ingoa 102-4984 Tae Mahi -20°C ~ 70°C (With Derating)
Ngā āhuatanga Adjustable Output He pai 85%
Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 12V 29A 90 ~ 132 VAC, 180 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 29A
Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
VGS-350B-24
VGS-350B-24
Kaihanga: CUI, Inc.
Whakaahuatanga: AC-DC 350 W 24 VDC SINGLE OUTPUT
I roto i te taonga: 2727 pcs
Tikiake: VGS-350B-24.pdf
RFQ
VGS-4
VGS-4
Kaihanga: Essentra Components
Whakaahuatanga: SHLDR SCREW RND HEAD PHIL M3X0.5
I roto i te taonga: 1309826 pcs
Tikiake: VGS-4.pdf
RFQ
VGS-25-5
VGS-25-5
Kaihanga: CUI, Inc.
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 5V 25W
Tikiake: VGS-25-5.pdf
VGS-350B-48
VGS-350B-48
Whakaahuatanga: AC-DC 350 W 48 VDC SINGLE OUTPUT