VBM-360-48
CUI, Inc.CUI, Inc.
VBM-360-48 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: VBM-360-48
Kaihanga / Waitohu: CUI, Inc.
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 48V 360W
Ngā Rauemi: VBM-360-48.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 608 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 608 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o VBM-360-48
Tau Wae VBM-360-48 Kaihanga CUI, Inc.
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 48V 360W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 608 pcs Pepa Raraunga VBM-360-48.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 48V
Putanga - Whakamotu 3kV Momotuhi - Whakauru 90 ~ 264 VAC
Momo Open Frame Rahi / Rahi 5.00" L x 3.00" W x 1.60" H (127.0mm x 76.2mm x 40.6mm)
Raupapa VBM-360 Mana (Watts) 360W
Ētahi Ingoa 102-2848
VBM36048
Tae Mahi -20°C ~ 85°C (With Derating)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Uara Utu Mii ana -
He pai 94% Whakaahuatanga Taipitopito Open Frame AC DC Converter 1 Output 48V 7.4A 90 ~ 264 VAC Input
Nama - Whakaputa (Max) 7.4A California Prop 65 Warning Information WARNING: Cancer and Reproductive Harm - www.P65warnings.ca.gov.
Whakaaetanga CE, cURus, GS Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
VBM201-75
VBM201-75
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: CONN BNC JACK R/A 75 OHM PCB
I roto i te taonga: 20265 pcs
Tikiake: VBM201-75.pdf
RFQ
VBM-360-48-CNF
VBM-360-48-CNF
Kaihanga: CUI, Inc.
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 48V 360W
I roto i te taonga: 479 pcs
Tikiake: VBM-360-48-CNF.pdf
RFQ
VBM201C-75
VBM201C-75
Kaihanga: Bel
I roto i te taonga: 17044 pcs
Tikiake: VBM201C-75.pdf
VBM211
VBM211
Whakaahuatanga: CONN BNC JACK R/A 50 OHM PCB