VBM-360-12
CUI, Inc.CUI, Inc.
VBM-360-12 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: VBM-360-12
Kaihanga / Waitohu: CUI, Inc.
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 12V 360W
Ngā Rauemi: VBM-360-12.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 601 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 601 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o VBM-360-12
Tau Wae VBM-360-12 Kaihanga CUI, Inc.
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 12V 360W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 601 pcs Pepa Raraunga VBM-360-12.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 12V
Putanga - Whakamotu 3kV Momotuhi - Whakauru 90 ~ 264 VAC
Momo Open Frame Rahi / Rahi 5.00" L x 3.00" W x 1.60" H (127.0mm x 76.2mm x 40.6mm)
Raupapa VBM-360 Mana (Watts) 360W
Ētahi Ingoa 102-2843
VBM36012
Tae Mahi -20°C ~ 85°C (With Derating)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Uara Utu Mii ana -
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito Open Frame AC DC Converter 1 Output 12V 29.6A 90 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 29.6A