VBM-100-48
CUI, Inc.CUI, Inc.
VBM-100-48 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: VBM-100-48
Kaihanga / Waitohu: CUI, Inc.
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 48V 100W
Ngā Rauemi: VBM-100-48.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 558 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 558 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o VBM-100-48
Tau Wae VBM-100-48 Kaihanga CUI, Inc.
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 48V 100W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 558 pcs Pepa Raraunga VBM-100-48.pdf
Taumaha 0.5 lb (226.8g) Putanga - Whakaputa 4 -
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 48V Momotuhi - Whakauru 90 ~ 264 VAC
Momo Enclosed Rahi / Rahi 4.60" L x 2.40" W x 0.67" H (116.8mm x 61.0mm x 17.0mm)
Raupapa VBM-100 Mana (Watts) 100W
Paa / Case 5-DIP Module Ētahi Ingoa 102-2968
VBM10048
Tae Mahi -20°C ~ 85°C (With Derating) Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakaritea te Ture ±1%
Raina Raina 0.5% Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga OTP, OVP, SCP He pai 92%
Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 48V 2.1A 90 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 2.1A