V7809W-500
CUI, Inc.CUI, Inc.
V7809W-500 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V7809W-500
Kaihanga / Waitohu: CUI, Inc.
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 9V 4.5W
Ngā Rauemi: V7809W-500.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
20 pcs
40 pcs
60 pcs
100 pcs
260 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V7809W-500
Tau Wae V7809W-500 Kaihanga CUI, Inc.
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 9V 4.5W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 10817 pcs Pepa Raraunga V7809W-500.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 9V Momotuhi - Input (Min) 14V
Ngaohihi - Whakauru (Max) 72V Momo Linear Regulator Replacement
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.45" L x 0.35" W x 0.69" H (11.5mm x 9.0mm x 17.5mm)
Raupapa V78W-500 Mana (Watts) 4.5W
Packaging Tube Paa / Case 3-SIP Module
Ētahi Ingoa 102-2452
656-93013R
V7809W500
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga OTP, SCP
He pai 92% Whakaahuatanga Taipitopito Linear Regulator Replacement DC DC Converter 1 Output 9V 500mA 14V - 72V Input
Nama - Whakaputa (Max) 500mA Ngā Āhuatanga Mana -