V7806W-500
CUI, Inc.CUI, Inc.
V7806W-500 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V7806W-500
Kaihanga / Waitohu: CUI, Inc.
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 6.5V 3.25W
Ngā Rauemi: V7806W-500.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
120 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V7806W-500
Tau Wae V7806W-500 Kaihanga CUI, Inc.
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 6.5V 3.25W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 10485 pcs Pepa Raraunga V7806W-500.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 6.5V Momotuhi - Input (Min) 9V
Ngaohihi - Whakauru (Max) 72V Momo Linear Regulator Replacement
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.45" L x 0.35" W x 0.69" H (11.5mm x 9.0mm x 17.5mm)
Raupapa V78W-500 Mana (Watts) 3.25W
Packaging Tube Paa / Case 3-SIP Module
Ētahi Ingoa 102-2450
656-93012R
V7806W500
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Through Hole
Ngā āhuatanga OTP, SCP He pai 91%
Whakaahuatanga Taipitopito Linear Regulator Replacement DC DC Converter 1 Output 6.5V 500mA 9V - 72V Input Nama - Whakaputa (Max) 500mA