V7812-500
CUI, Inc.CUI, Inc.
V7812-500 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V7812-500
Kaihanga / Waitohu: CUI, Inc.
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 12V 6W
Ngā Rauemi: V7812-500.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
20 pcs
40 pcs
60 pcs
100 pcs
260 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V7812-500
Tau Wae V7812-500 Kaihanga CUI, Inc.
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 12V 6W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 16228 pcs Pepa Raraunga V7812-500.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 12V Momotuhi - Input (Min) 15V
Ngaohihi - Whakauru (Max) 32V Momo Linear Regulator Replacement
Rahi / Rahi 0.45" L x 0.30" W x 0.40" H (11.4mm x 7.6mm x 10.2mm) Raupapa V78-500
Mana (Watts) 6W Packaging Tube
Paa / Case 3-SIP Module Ētahi Ingoa 102-1712
656-90843R
V7812500
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga OTP, SCP He pai 95%
Whakaahuatanga Taipitopito Linear Regulator Replacement DC DC Converter 1 Output 12V 500mA 15V - 32V Input Nama - Whakaputa (Max) 500mA
Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V7809W-500
V7809W-500
Kaihanga: CUI, Inc.
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 9V 4.5W
I roto i te taonga: 10817 pcs
Tikiake: V7809W-500.pdf
RFQ
V7809W-500R
V7809W-500R
Kaihanga: CUI, Inc.
I roto i te taonga: 11187 pcs
Tikiake: V7809W-500R.pdf
RFQ
V7812-500-SMT-TR
V7812-500-SMT-TR
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 12V 6W
Tikiake: V7812-500-SMT-TR.pdf
V7812-500-SMT
V7812-500-SMT
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 12V 500MA