DPD120080-P12P-TC
Hua Hua
Tau Wae: DPD120080-P12P-TC
Kaihanga / Waitohu: CUI, Inc.
Whakaahuatanga hua AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 10W
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DPD120080-P12P-TC
Tau Wae DPD120080-P12P-TC Kaihanga CUI, Inc.
Whakaahuatanga AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 10W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5775 pcs Pepa Raraunga
Taumaha - Putanga - Whakaputa 12V
Momotuhi - Whakauru 120VAC Rahi / Rahi 3.72" L x 2.32" W x 1.81" H (94.5mm x 59.0mm x 46.0mm)
Raupapa - Whakamahia te Rohe North America
Mana (Watts) 9.6W Ko te poari Positive Center
Hononga Whakaputa Barrel Plug, 0.7mm I.D. x 2.35mm O.D. x 9.5mm Ētahi Ingoa DPD120080P12PTC
He pai - Whakaahuatanga Taipitopito 12V 9.6W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input
Nama - Whakaputa (Max) 800mA Raina Rita 72" (1.83m)
Whakaaetanga - Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DPD120080-P12N-TC
DPD120080-P12N-TC
Kaihanga: CUI, Inc.
Whakaahuatanga: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 10W
I roto i te taonga: 5326 pcs
Tikiake:
RFQ
DPD120080-P13/RP-TC
DPD120080-P13/RP-TC
Kaihanga: CUI, Inc.
I roto i te taonga: 5650 pcs
Tikiake:
RFQ
DPD120080-P12P
DPD120080-P12P