DPD120080-P12N
Hua Hua
Tau Wae: DPD120080-P12N
Kaihanga / Waitohu: CUI, Inc.
Whakaahuatanga hua AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 10W
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DPD120080-P12N
Tau Wae DPD120080-P12N Kaihanga CUI, Inc.
Whakaahuatanga AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 10W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4478 pcs Pepa Raraunga
Taumaha - Putanga - Whakaputa 12V
Momotuhi - Whakauru 120VAC Rahi / Rahi 3.70" L x 2.32" W x 1.81" H (94.0mm x 59.0mm x 46.0mm)
Raupapa - Whakamahia te Rohe North America
Mana (Watts) 9.6W Ko te poari Negative Center
Hononga Whakaputa Barrel Plug, 0.7mm I.D. x 2.4mm O.D. x 9.5mm Ētahi Ingoa DPD120080P12N
Tae Mahi - Kaore he Whakaaetanga Whakaaetanga Kaute -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Momo Input Fixed Blade
Hononga Whakauru NEMA 1-15P Puka Wall Mount
He pai - Whakaahuatanga Taipitopito 12V 9.6W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input
Nama - Whakaputa (Max) 800mA Raina Rita 72" (1.83m)
Whakaaetanga - Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DPD120080-P12P
DPD120080-P12P
Kaihanga: CUI, Inc.
Whakaahuatanga: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 10W
I roto i te taonga: 5632 pcs
Tikiake:
RFQ
DPD120080-P12N-TC
DPD120080-P12N-TC
Kaihanga: CUI, Inc.