DPD120080-P13N
Hua Hua
Tau Wae: DPD120080-P13N
Kaihanga / Waitohu: CUI, Inc.
Whakaahuatanga hua AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 10W
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DPD120080-P13N
Tau Wae DPD120080-P13N Kaihanga CUI, Inc.
Whakaahuatanga AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 10W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5544 pcs Pepa Raraunga
Taumaha - Putanga - Whakaputa 12V
Momotuhi - Whakauru 120VAC Rahi / Rahi 3.70" L x 2.32" W x 1.81" H (94.0mm x 59.0mm x 46.0mm)
Raupapa - Whakamahia te Rohe North America
Mana (Watts) 9.6W Ko te poari Negative Center
Hononga Whakaputa Barrel Plug, 1.7mm I.D. x 4.0mm O.D. x 9.5mm Ētahi Ingoa DPD120080P13N
He pai - Whakaahuatanga Taipitopito 12V 9.6W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input
Nama - Whakaputa (Max) 800mA Raina Rita 72" (1.83m)