75324G390GTR
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
75324G390GTR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 75324G390GTR
Kaihanga / Waitohu: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga hua RES NETWORK 18 RES 39 OHM 24DRT
Ngā Rauemi: 75324G390GTR.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 75324G390GTR
Tau Wae 75324G390GTR Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga RES NETWORK 18 RES 39 OHM 24DRT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5156 pcs Pepa Raraunga 75324G390GTR.pdf
Te manawanui ±2% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.345" L x 0.080" W (8.76mm x 2.03mm)
Raupapa 753 Resistor-Ratio-Drift -
Te Ratonga Tauritau Whakatika - Te Pakanga (Ohms) 39
Mana Ma te Mea 60mW Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 24-DRT Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 18 Te maha o nga toka 24
Momo Tae Surface Mount Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Teitei - Tae (Max) 0.100" (2.53mm) Whakaahuatanga Taipitopito 39 Ohm ±2% 60mW Power Per Element Dual Terminator 18 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 24-DRT
Momo Aratau Dual Terminator Nga tono GTL, GTL+, AGTL+
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
753243220GPTR7
753243220GPTR7
Kaihanga: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga: RES ARRAY 12 RES 22 OHM 24DRT
I roto i te taonga: 56256 pcs
Tikiake: 753243220GPTR7.pdf
RFQ
75327
Kaihanga: Wiha
Whakaahuatanga: BIT HEX TR 2.5MM 1.1"
I roto i te taonga: 4563 pcs
Tikiake: 75327.pdf
RFQ
75324G680GP
75324G680GP
Whakaahuatanga: RES NETWORK 18 RES 68 OHM 24DRT
Tikiake: 75324G680GP.pdf
753243220GTR
753243220GTR
Tikiake: 753243220GTR.pdf
75325
Kaihanga: Wiha
Whakaahuatanga: BIT HEX 2.5MM 1.1"