75324G680GTR
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
75324G680GTR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 75324G680GTR
Kaihanga / Waitohu: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga hua RES NETWORK 18 RES 68 OHM 24DRT
Ngā Rauemi: 75324G680GTR.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 75324G680GTR
Tau Wae 75324G680GTR Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga RES NETWORK 18 RES 68 OHM 24DRT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5282 pcs Pepa Raraunga 75324G680GTR.pdf
Te manawanui ±2% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.345" L x 0.080" W (8.76mm x 2.03mm)
Raupapa 753 Resistor-Ratio-Drift -
Te Ratonga Tauritau Whakatika - Te Pakanga (Ohms) 68
Mana Ma te Mea 60mW Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 24-DRT Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 18 Te maha o nga toka 24
Momo Tae Surface Mount Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Teitei - Tae (Max) 0.100" (2.53mm) Whakaahuatanga Taipitopito 68 Ohm ±2% 60mW Power Per Element Dual Terminator 18 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 24-DRT
Momo Aratau Dual Terminator Nga tono GTL, GTL+, AGTL+
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
75327
Kaihanga: Wiha
Whakaahuatanga: BIT HEX TR 2.5MM 1.1"
I roto i te taonga: 4563 pcs
Tikiake: 75327.pdf
RFQ
75340
Kaihanga: Wiha
Whakaahuatanga: BIT HEX 4MM 1.1"
I roto i te taonga: 68725 pcs
Tikiake: 75340.pdf
RFQ
75324G390GTR
75324G390GTR
Kaihanga: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga: RES NETWORK 18 RES 39 OHM 24DRT
Tikiake: 75324G390GTR.pdf
Whakaahuatanga: BIT HEX TR 3MM 1.1"
75324G680GP
75324G680GP
Whakaahuatanga: RES NETWORK 18 RES 68 OHM 24DRT
Tikiake: 75324G680GP.pdf
Whakaahuatanga: BIT HEX 3MM 1.1"
75324G510GP
75324G510GP
Whakaahuatanga: RES NETWORK 18 RES 51 OHM 24DRT
Tikiake: 75324G510GP.pdf
753243510GPTR7
753243510GPTR7
Whakaahuatanga: RES ARRAY 12 RES 51 OHM 24DRT
Tikiake: 753243510GPTR7.pdf
Whakaahuatanga: BIT HEX TR 4MM 1.1"
75324G510GTR
75324G510GTR
Tikiake: 75324G510GTR.pdf
75324G390GP
75324G390GP
Tikiake: 75324G390GP.pdf
Whakaahuatanga: BIT HEX 2.5MM 1.1"
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel